šálek + podšálek 220ml DIAMOND keramický
Kód: MA-370083
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Šálek + podšálek 220 ml, DIAMOND, keramický. objem: 220 ml materiál: keramika barva: bílá Šálek DIAMOND 220 ml s podšálkem v barvě bílé se zdobným reliéfem, vyrobený z keramiky. Lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na nádobí na běžné domácí použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8591022594971 |
| Hloubka přepravní: | 16 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,28 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 2,176 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
