šálek + podšálek 220ml ROSE keramický
Kód: MA-287863
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Šálek + podšálek, 220 ml, ROSE, keramický. objem: 220 ml materiál: keramika Šálek s podšálkem ROSE, s krásným květinovým vzorem, se hodí k podávání kávy nebo čaje při všedních i svátečních příležitostech. Šálek s podšálkem je vhodný do mikrovlnné trouby i myčky. S tímto dekorem si můžete zakoupit i další produkty a vytvořit si tak krásnou servírovací sadu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8591022612439 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,3 kg |
| Objem přepravní: | 1,575 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
