šálek + podšálek 250ml EBRO skleněný BÍ (6ks)
Kód: MA-266143
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Šálek + podšálek, 250 ml, EBRO, skleněný BÍ (6 ks). objem: 250 ml materiál: sklo barva: bílá sada obsahuje 3 šálky a 3 podšálky 6dílná sada šálků s podšálky EBRO z tvrzeného skla bílé barvy. Vyrobeno v EU. Nádobí je vysoce odolné proti poškrábání, otěru, tepelnému šoku, je neporézní a tudíž zabraňuje usazování bakterií, udržuje teplotu pokrmů, je 100% recyklovatelné. myčka: ano mikrovlnka: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.23 kg |
| EAN: | 8411712238377 |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,23 kg |
| Objem přepravní: | 7,28 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 14 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
