šálek + podšálek 250ml NATURAL Ivory keramický
Kód: MA-327253
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Šálek NATURAL 250 ml s podšálkem dia 15 cm v barvě slonové kosti, vyrobený z kvalitní keramiky v EU. Lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na běžné domácí použití. Kolekce nabízí mnoho barev, můžete kombinovat jídelní sady dle vašich představ.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8591022483909 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,398 kg |
| Objem přepravní: | 1,6875 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 7,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
