šálek + podšálek 250ml square ALBA BÍ porcelánový
Kód: MA-268974
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Šálek + podšálek 250 ml, square, ALBA, porcelánový BÍ. objem: 250 ml horní průměr: 10,2 cm spodní průměr: 6 cm výška: 7,5 cm průměr podšálku: 16,2 cm materiál: porcelán barva: bílá Šálek s podšálkem ALBA square. Šapo je vhodné i do gastro provozu, lze mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| EAN: | 8591022211755 |
| Hloubka přepravní: | 17 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,618 kg |
| Objem přepravní: | 2,312 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 17 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
