šálek + podšálek 260ml HEART HN keramický
Kód: MA-326913
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Šálek + podšálek, 260 ml, HEART, keramický HN. objem: 260 ml průměr šálku: 8,6 cm výška šálku: 7,6 cm průměr podšálku: 14 cm materiál: keramika barva: hnědá dekor: srdce Šálek HEART s podšálkem, s dekorem srdce, je vyrobený z kvalitní keramiky. Lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na běžné domácí použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 8590419113887 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,44 kg |
| Objem přepravní: | 1,9125 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
