šálek + podšálek 290ml PALAS keramický HN
Kód: MA-267595
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Šálek + podšálek 290 ml, PALAS, keramický HN. objem: 290 ml materiál: keramika barva: hnědá Šálek s podšálkem lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na nádobí na běžné domácí použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8591022595367 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,395 kg |
| Objem přepravní: | 1,47 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 7,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
