šálek + podšálek 290ml puntíky ČRV keramický
Kód: MA-369956
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Šálek + podšálek 290 ml, puntíky, ČRV, keramický. objem: 290 ml materiál: keramika barva: červená Šálek s podšálkem DOTS, červený s bílými puntíky je vyrobený z kvalitní keramiky. Lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na běžné domácí použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 8591022536902 |
| Barva: | červená |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,438 kg |
| Materiál: | keramika |
| Objem: | 290 ml |
| Objem přepravní: | 1,666 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Typ nádobí: | šálek s podšálkem |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
