SAVO Original 1,2l
Kód: MA-824373
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
SAVO Original 1,2 l. Savo Original je určené k dezinfekci vody a povrchů v domácnosti. Už více než 30 let se těší velké přízni spotřebitelů na českém trhu. Jeho použití je všestranné, spolehlivě odstraní nebezpečné viry a bakterie, které zamořují povrchy ve vaší domácnosti a vodu ve studních a bazénech. SAVO Original je tedy vhodné k dezinfekci vody a je jednoduše použitelné dle návodu na etiketě. objem: 1,2 lDoplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8710522604991 |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,2 kg |
| Objem přepravní: | 2,511 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 31 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
