SAVO WC CITRON bez chloru 750ml
Kód: MA-823005
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
SAVO WC CITRON bez chloru 750 ml. objem: 750 ml SAVO WC čistič je tekutý dezinfekční gel s vůní citronu, který se postará o zářivý lesk a čistotu vaší toalety. Přípravek likviduje až 99,9 % bakterií a virů, odstraňuje zašlou špínu a vodní kámen. Příjemná vůně oceánu zajistí dlouhotrvající svěžest vaší toalety.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.77 kg |
| EAN: | 8594005391833 |
| Hloubka přepravní: | 6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,765 kg |
| Objem přepravní: | 1,392 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 29 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
