sedátko WC dětské PH MO
Kód: MA-369606
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sedátko WC dětské, PH MO. rozměry: 28 x 37 x 14 cm materiál: plast barva: modrá Sedátko na WC, které pomáhá dítěti naučit se na standardní záchod.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stoličky a skřínky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 4052396058178 |
| Barva: | modrá |
| Elektroodpad: | Ne |
| Hloubka přepravní: | 37 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,171 kg |
| Melodie: | ne |
| Nočník: | ne |
| Objem přepravní: | 14,504 dm3 |
| Redukce na WC: | Ano |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Výška přepravní: | 14 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
