sedátko WC dětské A68 PH BÍ
Kód: MA-939236
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sedátko WC dětské A68, PH BÍ. materiál: polypropylen barva: bílá Dětské sedátko je kompatibilní do většiny WC sedátek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stoličky a skřínky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594045936117 |
| Hloubka přepravní: | 6,6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,203 kg |
| Objem přepravní: | 6,7716 dm3 |
| Šířka přepravní: | 36 cm |
| Výška přepravní: | 28,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
