sedátko WC dětské CAT protiskluz.prvky PH BÍ
Kód: MA-326159
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sedátko WC dětské, CAT, protiskluzové prvky, PH BÍ. rozměry: cca 30 x 40 x 15 cm materiál: plast barva: bílá nosnost 25 kg bez BPA WC sedátko CAT je speciální prkénko pro děti, které začínají chodit samy na toaletu. Redukce na WC s protiskluzovou úpravou je zmenšenou kopií běžného prkénka, brání proklouznutí dítěte do mísy. Sedátko je vyrobeno z jemného plastu, praktické na čištění, velmi stabilní a hodí se na většinu WC.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stoličky a skřínky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8591022562840 |
| Hloubka přepravní: | 37 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,178 kg |
| Objem přepravní: | 14,504 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Výška přepravní: | 14 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
