sedátko WC dětské DOG protiskluz.prvky PH BÉŽ
Kód: MA-266238
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sedátko WC dětské, DOG, protiskluzové prvky, PH BÉŽ. rozměry: cca 30 x 40 x 15 cm materiál: plast barva: béžová nosnost 25 kg bez BPA WC sedátko DOG je speciální prkénko pro děti, které začínají chodit samy na toaletu. Redukce na WC s protiskluzovou úpravou je zmenšenou kopií běžného prkénka, brání proklouznutí dítěte do mísy. Sedátko je vyrobeno z jemného plastu, praktické na čištění, velmi stabilní a hodí se na většinu WC.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stoličky a skřínky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8591022562949 |
| Hloubka přepravní: | 43 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,247 kg |
| Objem přepravní: | 20,6615 dm3 |
| Šířka přepravní: | 31 cm |
| Výška přepravní: | 15,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
