šejkr 700ml PH s potiskem, víčko, mix barev
Kód: MA-259833
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Šejkr 700 ml, PH s potiskem, víčko, mix barev. objem: 700 ml materiál: plast mix barev: červená, modrá, černá Plastová láhev k rozmíchání drinku na trénink či cyklovýlet.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8590394050306 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,12 kg |
| Objem přepravní: | 2,585 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 23,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
