šejkr 830ml AKCENT nerez + sklenice 450ml
Kód: MA-327198
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Nerezový šejkr na koktejly AKCENT je vhodný pro přípravu míchaných alkoholických i nealkoholických nápojů. Objem: nerezový díl 830 ml, skleněný díl: 450 ml. Výška: nerezový díl 16 cm, skleněný díl: 14,5 cm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 8591022528174 |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,55 kg |
| Objem přepravní: | 1,8 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 18 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
