šejkr / sportovní láhev 500ml NEW SPORTLIFE PH mix dekorů
Kód: MA-259832
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Šejkr/ sportovní láhev 500 ml NEW SPORTLIFE, PH mix dekorů. objem: 500 ml materiál: plast mix dekorů Plastová láhev k rozmíchání drinku, nebo na pití, na trénink či cyklovýlet.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8590394064501 |
| Hloubka přepravní: | 8,6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,124 kg |
| Objem přepravní: | 1,353468 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8,6 cm |
| Výška přepravní: | 18,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
