šejkr / sportovní láhev 700ml CULINARIA PH MALINA
Kód: MA-267515
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Šejkr / sportovní láhev 700 ml, CULINARIA, PH MALINA. objem: 700 ml průměr: 12 cm výška: 24 cm materiál: plast barva: malinová Šejkr CULINARIA 700 ml je ideální zejména na proteinové nápoje či smoothie. Má nepropustné víko pro snadné protřepávání obsahu láhve, měrnou rysku a míchací kuličku. Míchací kulička zajistí bezvadné promíchání nápoje bez hrudek, pro snadné mixování.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8591022606537 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,175 kg |
| Objem přepravní: | 2,88 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 24 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
