sekáček na maso METALLIC 29cm nerez
Kód: MA-369795
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sekáček na maso METALLIC 29 cm, nerez. délka sekáčku: 29 cm délka čepele: 17,5 cm materiál: nerez Sekáček METALLIC je vyroben z kvalitní nerezové oceli. Sekáček je vhodný pro každodenní použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocílky a ostřiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 8590419043924 |
| Hloubka přepravní: | 35 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,42 kg |
| Objem přepravní: | 1,155 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
