síťka uzenářská 220mmx4m na uzení,pečení 220st. C.
Kód: MA-330773
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
síťka uzenářská 220 mm x 4 m na uzení, pečení 220 st. C. rozměry: 220 mm x 4 m pečení na 220 st. C. Síťka na uzení je potřebnou součástí pro domácí výrobu uzenin. Uzenářská síť se dá také využít při vaření, pečení mas nebo na ryby.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 5904816916966 |
| Hloubka přepravní: | 16,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,05 kg |
| Objem přepravní: | 2,574 dm3 |
| Počet kusů: | 0 |
| Příslušenství pro: | udírnu |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Typ příslušenství: | ostatní příslušenství |
| Výška přepravní: | 19,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
