sítko 8,5cm kov.+PH IVORY CULINARIA
Kód: MA-287811
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sítko 8,5 cm, kov. + PH IVORY, CULINARIA. průměr: 8,5 cm materiál: pocínovaný kov, držadlo s plastovou vložkou ABS barva: slonová kost hustota mřížky: 1 x 1 mm počet oček: 15 na cm2 Sítko CULINARIA je vhodné na cezení nejrůznějších tekutin a nápojů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cedníky, sítka a trychtýře/nálevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591022555453 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Objem přepravní: | 0,54 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
