sítko 10cm AKCENT nerez
Kód: MA-287803
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sítko 10 cm, AKCENT, nerez. průměr: 10 cm délka držadla: 13 cm držadlo se závěsným očkem materiál: nerez 202 počet oček: 20 na cm2 síla sítě: 0,28 mm materiál držadla: kov Sítko je vhodné na cezení nejrůznějších tekutin a nápojů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cedníky, sítka a trychtýře/nálevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8591022370247 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,06 kg |
| Objem přepravní: | 2,156 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
