sítko 10cm kónické AKCENT nerez
Kód: MA-287812
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sítko 10 cm, kónické, AKCENT, nerez. průměr: 10 cm materiál: nerez Nerezové kónické sítko AKCENT je vhodné na cezení nejrůznějších tekutin a nápojů. Sítko je opatřeno očkem pro závěšení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cedníky, sítka a trychtýře/nálevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8591022567371 |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,06 kg |
| Objem přepravní: | 1,584 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
