sítko 16cm AKCENT nerez
Kód: MA-267273
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sítko 16 cm, AKCENT, nerez. průměr: 16 cm délka držadla: 17 cm držadlo se závěsným očkem materiál: nerez 202 počet oček: 20 na cm2 síla sítě: 0,28 mm materiál držadla: kov Sítko je vhodné na cezení nejrůznějších tekutin a nápojů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cedníky, sítka a trychtýře/nálevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8591022370223 |
| Hloubka přepravní: | 40 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,124 kg |
| Objem přepravní: | 5,44 dm3 |
| Šířka přepravní: | 17 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
