sítko 19,5cm kov.+PH ZE CULINARIA
Kód: MA-267275
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sítko 19,5 cm, kov. + PH ZE, CULINARIA. průměr: 19,5 cm materiál: pocínovaný kov, držadlo s plastovou vložkou ABS barva: zelená hustota mřížky: 1 x 1 mm počet oček: 15 na cm2 Sítko je vhodné na cezení nejrůznějších tekutin a nápojů. myčka: neDoplňkové parametry
| Kategorie: | Cedníky, sítka a trychtýře/nálevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 8591022362570 |
| Hloubka přepravní: | 37 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,19 kg |
| Objem přepravní: | 7,4 dm3 |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
