sítko 19cm AKCENT nerez
Kód: MA-267274
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sítko 19 cm, AKCENT, nerez. průměr: 19 cm délka držadla: 17 cm držadlo se závěsným očkem materiál: nerez 202 počet oček: 20 na cm2 síla sítě: 0,28 mm materiál držadla: kov Sítko je vhodné na cezení nejrůznějších tekutin a nápojů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cedníky, sítka a trychtýře/nálevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8591022370216 |
| Hloubka přepravní: | 43 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,157 kg |
| Objem přepravní: | 8,385 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 19,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
