sítko 23cm PH LATTE CULINARIA
Kód: MA-287816
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Plastové sítko CULINARIA je praktický pomocník k cezení pokrmů. Průměr sítka je 23 cm, délka s rukojetí je 38 cm. Sítko je dodáváno v barvě latte.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cedníky, sítka a trychtýře/nálevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591022619353 |
| Hloubka přepravní: | 36 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Objem přepravní: | 8,28 dm3 |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
