sítko na čaj a koření 5x22cm silikon ČRV CULINARIA
Kód: MA-327262
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Silikonové sítko na čaj a koření CULINARIA red, rozměry: průměr 5 cm, délka včetně rukojeti 22 cm. ajové sítko je nepostradatelným pomocníkem pro louhování sypaného čaje, šálek oblíbeného druhu kvalitního čaje si snadno připravíte a vychutnáte. Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel své uplatnění i v kuchyni. Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, různé druhy kuchyňské náčiní a mnohé další výrobky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava potravin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8591022342985 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,048 kg |
| Objem přepravní: | 1,4 dm3 |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
