sítko na koření pr.6,5cm CULINARIA nerez
Kód: MA-369701
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sítko na koření pr. 6,5 cm CULINARIA, nerez. Sítko na koření CULINARIA je nepostradatelným pomocníkem pro louhování koření do polévek i omáček. Sítko nezanechává pachy, je hygienické a snadno se udržuje. průměr: 6,5 cm materiál: nerez 18/8Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava potravin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8596136109318 |
| Barva: | stříbrná |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 1,155 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Typ nádoby: | příslušenství |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
