sítko pr.21,5cm s podstavcem AKCENT nerez
Kód: MA-369745
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sítko pr. 21,5 cm s podstavcem AKCENT nerez. průměr: 21,5 cm materiál: nerez Nerezové síto s podstavcem a uchy je výborným a praktickým pomocníkem v kuchyni při oplachování ovoce, zeleniny nebo pasírování těstovin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cedníky, sítka a trychtýře/nálevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8591022493175 |
| Barva: | nerezová |
| Hloubka přepravní: | 25 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,126 kg |
| Kuchyňské pomůcky: | nástroje |
| Materiál: | nerez |
| Objem přepravní: | 4,675 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | sítko |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
