sítko PRAKTIS 7,5cm s rukojetí PH LATTE
Kód: MA-287821
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sítko PRAKTIS 7,5 cm, s rukojetí, PH LATTE. průměr: 7,5 cm materiál: plast barva: latte Plastové sítko PRAKTIS v barvě latte, je vhodným pomocníkem k cezení pokrmů nebo těstovin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cedníky, sítka a trychtýře/nálevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8591022531037 |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,016 kg |
| Objem přepravní: | 0,504 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
