sítko PRAKTIS 9cm s rukojetí PH BÍ
Kód: MA-287818
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sítko PRAKTIS 9 cm, s rukojetí, PH BÍ. průměr: 9 cm materiál: plast barva: bílá Plastové sítko PRAKTIS v bílé barvě, je vhodným pomocníkem k cezení pokrmů nebo těstovin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cedníky, sítka a trychtýře/nálevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8591022531075 |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,02 kg |
| Objem přepravní: | 0,627 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
