sítko PRAKTIS 16cm s rukojetí PH BÍ
Kód: MA-287817
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sítko PRAKTIS 16 cm, s rukojetí, PH BÍ. průměr: 16 cm materiál: plast barva: bílá Plastové sítko PRAKTIS v bílé barvě, je vhodným pomocníkem k cezení pokrmů nebo těstovin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cedníky, sítka a trychtýře/nálevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022531082 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,075 kg |
| Objem přepravní: | 3,36 dm3 |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
