sítko PRAKTIS 20cm s rukojetí PH LATTE
Kód: MA-287820
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sítko PRAKTIS 20 cm, s rukojetí, PH LATTE. průměr: 20 cm materiál: plast barva: latte Plastové sítko PRAKTIS v barvě latte, je vhodným pomocníkem k cezení pokrmů nebo těstovin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cedníky, sítka a trychtýře/nálevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022531068 |
| Hloubka přepravní: | 35 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,075 kg |
| Objem přepravní: | 4,9 dm3 |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
