sítko s podstavcem AKCENT nerez sada 2díl.(21.5,24.5cm)
Kód: MA-287765
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sada sítek s podstavcem AKCENT o průměru 21,5 cm a 24,5 cm je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli 18/8. Nerezové sítko s podstavcem a uchy je skvělý a praktický pomocník do vaší kuchyně při oplachování ovoce, zeleniny nebo cezení těstovin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cedníky, sítka a trychtýře/nálevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 8591022594810 |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,38 kg |
| Objem přepravní: | 7,098 dm3 |
| Šířka přepravní: | 26 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
