síto na halušky 18cm nerez
Kód: MA-279062
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Síto na halušky 18 cm, nerez. průměr: 18 cm výška síta: 2,8 cm délka držadla: 14 cm hmotnost: 142 g materiál: nerez Síto na halušky slouží k výrobě noků, játrové a jiné zavářky do polévek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cedníky, sítka a trychtýře/nálevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8591022263167 |
| Barva: | nerezová |
| Hloubka přepravní: | 36 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,147 kg |
| Kuchyňské pomůcky: | nástroje |
| Materiál: | nerez |
| Objem přepravní: | 3,42 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 19 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | sítko |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
