síto na halušky 20cm + stěrka PH sada 2díl.
Kód: MA-342201
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
síto na halušky 20 cm + stěrka PH sada 2díl. průměr: 20 cm materiál: plast dvoudílná sada Sada síta na halušky a stěrky slouží k výrobě halušek, játrové i drožďové zavářky a noků do polévek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cedníky, sítka a trychtýře/nálevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594011953131 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka přepravní: | 60 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,2 kg |
| Kuchyňské pomůcky: | nástroje |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 8,52 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 4 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | sítko |
| Výška přepravní: | 35,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
