síto ochranné na pánev 26,5cm
Kód: MA-208604
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Ochranné síto na pánev průměr: 26,5 cm Vyrobeno z jemně perforovaného hliníkového plechu pevně spojeného s obrubou z ocelového plechu a držadlem z ocelového drátu. Vynikající jako ochrana proti znečištění sporáku a jeho okolí při prudkém smažení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ochranné síta na pánve |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8594020072670 |
| Barva: | nerezová |
| Hloubka přepravní: | 26,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,08 kg |
| Kuchyňské pomůcky: | nástroje |
| Materiál: | nerez |
| Objem přepravní: | 0,563125 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 42,5 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Výška přepravní: | 0,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
