síto ochranné na pánev 29cm kov.ČER CULINARIA
Kód: MA-287824
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Síto ochranné na pánev 29 cm, kov. ČER, CULINARIA. průměr: 29 cm materiál: kovové síto s barevným nástřikem, knob plast PP síť 0,30 mm, síla 18 oček na cm2 barva: černá Ochranné síto CULINARIA slouží jako ochrana kuchyňské linky a sporáku při smažení pokrmů. Sítko je dodáváno v černé barvě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ochranné síta na pánve |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8591022370254 |
| Hloubka přepravní: | 30 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,115 kg |
| Objem přepravní: | 2,25 dm3 |
| Šířka přepravní: | 30 cm |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
