síto ochranné na pánev 29cm nerez CULINARIA
Kód: MA-287825
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Síto ochranné na pánev 29 cm, nerez, CULINARIA. průměr: 29 cm materiál: nerez 202, knot PP plastový s pochromováním Síto dokonale ochrání před nežádoucím prskáním tuku při smažení a zabrání tak znečištění sporáku i kuchyňské linky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ochranné síta na pánve |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591022370261 |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Objem přepravní: | 1,2615 dm3 |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
