SITOL cídidlo na kovy 300g
Kód: MA-821489
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
SITOL cídidlo na kovy 300 g. hmotnost: 300 g SITOL® čistí a leští především ušlechtilé kovy, slitiny mědi, chrom, nerezavějící ocel a stříbro. Zvláště vhodný je pro udržování povrchu kovových hudebních nástrojů, kovových zábradlí, kování a drobných předmětů z ušlechtilých kovů v domácnosti. Další použití má při leštění skla, zrcadel a při leštění sklo-keramických desek kuchyňských sporáků. Není vhodný pro čištění hliníku a hliníkových předmětů. Dále jej nepoužívejte na předměty přicházející do přímého styku s poživatinami a pitnou vodou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8594060940120 |
| Hloubka přepravní: | 4,9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,3 kg |
| Objem přepravní: | 0,60368 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 15,4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
