sklenice 40ml s barevným víčkem 43 (10ks)
Kód: MA-330342
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice s barevným víčkem - mix barev, víčko součástí balení. objem: 40 ml balení: 10 ks Ideální pro skladování potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavařovací sklenice a plechovky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 5908277708191 |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,6 kg |
| Objem přepravní: | 1,0125 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 22,5 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
