sklenice 70ml dvoustěnná DOBLO
Kód: MA-267326
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice 70 ml, dvoustěnná, DOBLO. objem: 70 ml výška: 6,5 cm horní průměr: 6 cm Dvoustěnná sklenice DOBLO je vhodná pro podávání studených i horkých nápojů. Dále díky použití dvou stěn vydrží nápoj ve skleničce déle teplý než v běžných skleničkách. Skleničky jsou vhodné do myčky. myčka: ano mikrovlnka: neDoplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022603727 |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,075 kg |
| Objem přepravní: | 0,3675 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 7,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
