sklenice 120ml s barevným víčkem 54 (6ks)
Kód: MA-330344
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice s barevným víčkem - mix barev, víčko součástí balení. objem: 120 ml balení: 6 ks Ideální pro skladování potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavařovací sklenice a plechovky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.82 kg |
| EAN: | 5908277714895 |
| Hloubka přepravní: | 11,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,82 kg |
| Objem přepravní: | 1,3685 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 17 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
