sklenice 155ml s barevným víčkem 55 (6ks)
Kód: MA-330345
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice s barevným víčkem - mix barev, víčko součástí balení. objem: 155 ml balení: 6 ks Ideální pro skladování potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavařovací sklenice a plechovky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 5908277714901 |
| Hloubka přepravní: | 11,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,1 kg |
| Objem přepravní: | 1,955 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 17 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
