sklenice 170ml dvoustěnná DOBLO
Kód: MA-267327
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice 170 ml, dvoustěnná, DOBLO. objem: 170 ml výška: 8,5 cm horní průměr: 7,3 cm Dvoustěnná sklenice DOBLO je vhodná pro podávání studených i horkých nápojů. Dále díky použití dvou stěn vydrží nápoj ve skleničce déle teplý než v běžných skleničkách. Skleničky jsou vhodné do myčky. myčka: ano mikrovlnka: neDoplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8591022606704 |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,11 kg |
| Objem přepravní: | 0,608 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 9,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
