sklenice 230ml s uchem IRISH COFFEE (2ks)
Kód: MA-266116
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice 230 ml, s uchem, IRISH COFFEE (2 ks). objem: 280 ml průměr 7,6 cm výška: 14,6 cm balení: 2 ks Sklenice Bistro IRISH COFFEE na nožce s ouškem, z čirého skla, pro podávání teplých i studených nápojů. Sklenice je vhodná na čaj, kávu, kakao, nápoj vynikne díky čirému sklu. myčka: ano mikrovlnka: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 8693357074552 |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,725 kg |
| Objem přepravní: | 3,48 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
