sklenice 250ml s potiskem VALUE ORANGE (6ks)
Kód: MA-326132
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice 250 ml, s potiskem, VALUE ORANGE (6 ks). objem: 250 ml motiv ORANGE balení: 6 ks Sada hladkých sklenic VALUE s dekorem LEMON. Sklenice jsou vhodné k podávání studených nápojů. Ozdobný obal, vhodné jako dárek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.44 kg |
| EAN: | 8596352015271 |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,44 kg |
| Objem přepravní: | 3,744 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
