sklenice 260ml ALANYA (6ks)
Kód: MA-268010
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice 260 ml ALANYA (6 ks). objem: 260 ml průměr: 6,6 cm výška: 13,2 cm balení: 6 ks Sklenice ALANYA 260 ml, balení obsahuje 6 kusů čirých sklenic long. Univerzální použití na různé druhy nápojů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.64 kg |
| EAN: | 8693357006812 |
| Hloubka přepravní: | 27 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,636 kg |
| Objem přepravní: | 4,8087 dm3 |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 13,7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
