sklenice 275ml CORTINA (3ks)
Kód: MA-266115
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sklenice 275 ml, CORTINA (3 ks). objem: 275 ml horní průměr: 6 cm dolní průměr: 5,5 cm výška: 14,5 cm balení: 3 ks Sklenice CORTINA long jsou čiré univerzální sklenice o objemu 275 ml.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.74 kg |
| EAN: | 8004360020847 |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,741 kg |
| Objem přepravní: | 3,132 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 14,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
